آخرین خبرها
خانه / قوانین سایت
قوانین سایت

قوانین سایت

قوانین سایت :

قوانین سایت / استفاده از فروشگاه اینترنتی رینگ و لاستیک محمد به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از این سایت بر مبنای قوانین سایت و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.

اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از طریق سایت های معتبر خارجی جمع آوری شده است و ممکن است اطلاعات ارائه شده در فروشگاه در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، این فروشگاه مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت.لازم به توضیح است این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود و باعث افتخار ماست که اگر مشکلی را مشاهده کردید آن را بصورت پیام به ما اطلاع دهید.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه محمد هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

ارتباط ادمین سایت با کاربران از طریق https://ringolastik.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

این فروشگاه به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

2-شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا :

فروش کالا بر مبنای نوع محصولات و تعداد صورت می گیرد که خریدار آن را در سایت درج نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق قیمت سایت محاسبه شده است که با کسر شدن تخفیف محصولات (در صورت وجود) محاسبه خواهد شد.

مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در سایت درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده میتواند سیاست های خاص مربوطه را اعمال نماید و خریدار موظف به پرداخت هزینه اضافی حمل می باشد.

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نموده و وجه واریزی را مطابق با سیاست های خاص مربوط به عودت کالا، باز پس گیرند.

خریدار با تحویل کالایی که فروشگاه قبل از ارسال ، تصویر آن را به مشتری ارسال نموده است و یا اینکه خود مشتری در سایت مشاهده نموده است ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید. و در صورتی که هیچگونه مشکلی در تحویل کالا وجود نداشته باشد . فروشگاه از مرجوع کالای سفارش مشتری معذور می باشد.

3- شرایط حمل و تحویل کالا :

ارسال سفارشات به سراسر ایران صورت می پذیرد.

مدت زمان تحویل محصول، قبل از ارسال و دریافت وجه به ایشان اعلام خواهد شد . در ضمن ارسال کالا تنها بعد از واریز مبلغ به حساب فروشگاه صورت می پذیرد و هرگونه اشکال و ایراد در پرداخت به عهده خریدار کالا خواهد بود.

مکان تحویل کالا ، آدرسی است که شما مشتری گرامی اعلام می نمائید. این نشانی ملاک ماموران حمل فروشگاه می باشد، پس لازم است در صورت تغییر نشانی سریعا آن را به اطلاع ما برسانید.

ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور شما در آدرس درج شده می باشد که قبلا با شما هماهنگ خواهد شد و میتواند بنا به پیشنهاد شما تغییر نماید.

4- شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا :

الف) برگشت کالا :

قبل از ارسال کالا : در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

بعد از ارسال کالا : مشتری حق انصراف و مرجوع نمودن کالای خریداری شده را از تاریخ تسلیم کالا نخواهد داشت و درصورتی که کالای ارائه شده دارای اشکالی که مربوط به فروشنده است باشد . آن کالا در اسرع وقت تعویض خواهد شد .

ب) گارانتی

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در بخش توضیحات آن محصول درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.


تلفن تماس فروشگاه : ۰۲۱۶۶۶۰۳۸۲۴ –۰۹۱۲۶۱۷۴۳۲۵

به کانال تلگرام فروشگاه بپیوندید

پیج اینستاگرام فروشگاه

تهیه و تنظیم متن از فروشگاه رینگ و لاستیک محمد


هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آن ؛ بلامانع می باشد .

sed consequat. Aliquam quis, Praesent neque. Donec massa eget